LEMLAB
TO LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI.
TUTAJ Z TECHNOLOGII NIE TYLKO SIĘ KORZYSTA,
ALE TAKŻE JĄ TWORZY.

Jesteśmy specjalistami od technologii i edukacji XXI wieku. Chcemy pokazać ewolucję, która jest nieunikniona – i przygotować się na nią razem z Wami. Rozwiązujemy problemy i pokonujemy trudności pracując w oparciu o design thinking, przy wykorzystaniu wiedzy z zakresu UI/UX, by dostarczyć rozwiązania dostosowane do potrzeb użytkowników.

W obecnej sytuacji system edukacji mierzy się z ogromnym wyzwaniem – jak w dobie zmieniających się wartości nadążyć za zmianą? Nowoczesne narzędzia przychodzą z pomocą, trzeba tylko używać ich mądrze. Chcemy pokazać, jak przy wykorzystaniu technologii wykorzystać w pełni swój potencjał. Liczą się nowe kompetencje. To one będą odgrywać kluczową rolę w przyszłości. Dostosowanie umiejętności wymaga jednak odpowiedniego przygotowania. Potrzebne są przede wszystkim chęci i otwartość na zmiany – bez tego nie ruszymy dalej.

Tworzymy rozwiązania edukacyjne przy pomocy:

Nowoczesnej platformy e-learningowej

AI
(sztucznej inteligencji)

Data Science
(analizy i rozumienia danych)

Machine Learning
(uczenia maszynowego)

CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ? NAPISZ DO NAS.

ul. Kurczaba 12/28

30-868 Kraków

[email protected]

+48 505 130 509

Nowe pole

3 + 3 =

Administratorem Twoich danych osobowych jest LEM LABS sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (30-868, ul. Kurczaba 12 lokal 28). Dowiedz się więcej:

Polityka prywatności LEM LAB